Ballina Etiketimet Rumanine

Etiketim: rumanine

Sevil, kryeministrja e parë muslimane që ka mahnitur Rumaninë

Rumania, një shtet anëtar i Bashkimit Europian, ish-pjesëtar i Perandorisë Komuniste dhe me shumicë të krishterë, ka bërë një revolucion politik dhe kulturor. Sapo ka...

Lajmet e fundit