Ballina Etiketimet Sadulla duraku

Etiketim: sadulla duraku

Duraku ma i forti në BDI

Sadulla Duraku tani për tani është nënkryetari më i fortë në BDI përballë nënkryetarëve të tjerë. Siç mëson INA, ai konsiderohet si njeriu më besnik...

Rasti “Kumanova”, kërkohen dëshmi nga shumë zyrtarë të shtetit dhe nga...

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti, shefi i kabinetit të Ahmetit, Artan Grubi, kryetari i Komunës së Likovës Sadulla Duraku, ish zv.ministri i Brendshëm Zemri...

Lajmet e fundit