Ballina Etiketimet Sami yusuf

Etiketim: sami yusuf

Sami Yusuf, me 3 Shtator koncert në Shkup

Këngëtari, kompozitori dhe producenti Britanik, Sami Yusuf i njohur për ilahitë e tij të kënduara në gjuhën angleze dhe në disa gjuhë të tjera,...

Lajmet e fundit