Sami Yusuf, me 3 Shtator koncert në Shkup

Këngëtari, kompozitori dhe producenti Britanik, Sami Yusuf i njohur për ilahitë e tij të kënduara në gjuhën angleze dhe në disa gjuhë të tjera, i emëruar si ambasador i OKB-së kundër Urisë si dhe i cilësuar si promotor i paqes dhe harmonisë në botë, vjen tani me koncertin e tij në Shkup, transmeton Infoshqip.com.

Koncerti i tij në Shkup do të mbahet më 03 Shtator në Arenën Filip II, me fillim në ora 20:00.

Biletat mund t’i gjeni në pikat e shitjeve Kupi Karti Za Se ose online.

Çmimet e biletave janè:

Parter:        600 mkd
Tribina:      300 mkd
VIP:             1.000 mkd
Extra VIP:   2.000 mkd

/Infoshqip.com

sami


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu