Ballina Etiketimet Sasho

Etiketim: sasho

Gjykata refuzoi paraburgimin edhe për Mijallkovin

Këshilli Penal i Gjykatës Penale mbrëmë ka vendosur që për ish drejtorin e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim të mos caktojë masë paraburgimi e...

“A keni frigë nga burgu” Ja si përgjigjet Sasho Mijalkovi (VIDEO)

Edhe pse i dyshuar për disa raste, ish-drejtor i DBK-së, Sasho Milajkov pyetja “A keni frikë nga burgu”, me një buzëqeshje u përgjigj se...

Lajmet e fundit