Ballina Etiketimet Sekrete

Etiketim: sekrete

Mediat: Kjo është dashnorja sekrete e Vladimir Putinit! (FOTO)

Vladimir Putin është tmerrësisht i rezervuar në jetën private dhe askush nuk ka mundur të marrë informacione rreth lidhjeve të tij. Por disa media shkruajnë...

Këto janë sekretet që nuk i keni ditur për djalin e...

Familja e Obamës u largua nga Shtëpia e Bardhë ditë më parë, ndërkaq tani president i SHBA është Donald Trump. Ndërsa fëmijët e tij u...

Shërbimet sekrete izraelite: Po përgatitet ndërhyrja ushtarake serbe në Kosovë

Treni serb me slogane kundër shtetit të Kosovës që provoi të futet në Kosovë është një kujtim, më shumë se simbolik, për luftërat brutale...

Lajmet e fundit