Ballina Etiketimet Serbi i vdekur

Etiketim: serbi i vdekur

Sëpata që ia preu kokën oficerit përdhunues serb, kthehet në simbol...

Fshati Brezë i Karadakut, dikur heroik, tashmë është një fshat i braktisur dhe i harruar nga autoritetet e Maqedonisë. Në këtë krahinë nuk ka...

Lajmet e fundit