Ballina Etiketimet Seriali kryeqyteti abdulhamid

Etiketim: seriali kryeqyteti abdulhamid

Reagon skenaristi i “Kryeqyteti Abdulhamid”, po kërkojnë ndalimin e serialit

Skenaristi i serialit “Kryeqyteti Abdulhamid”, i cili po shfaqet dhe në ekranet shqiptare, Selman Kajabashi, tha se ekzistojnë presione nga SHBA dhe Izraeli për...

Lajmet e fundit