Ballina Etiketimet Shba dhe rusia

Etiketim: shba dhe rusia

SHBA për të parën herë publikisht e akuzoi Rusinë për sulme...

Shtetet e Bashkuara për të parën herë publikisht e kanë akuzuar Rusinë për orkestrim të një vale të sulmeve kibernetike, kundër organizatave politike amerikane...

Lajmet e fundit