Ballina Etiketimet Shenja

Etiketim: shenja

KUJDES! Këto shenja tregojnë se asnjëherë nuk do të pasuroheni

Ndryshe nga ato se çfarë thuhen, Steve Siebold thotë se çdo person i ka mundësitë për t’u pasuruar. Por, a është pasuria për ju? Për...

SHIKONI ME KUJDES: Nëse gjuha ju duket kështu, ndoshta do të...

Nëse vëreni që ngjyra e gjuhës ka ndryshuar, mos e injoroni. Edhe pse ju dukeni krejtësisht mirë dhe i shëndetshëm, nuk do të thotë...

15 shenja që i dallojnë njerëzit e fuqishëm mendërisht

Fuqia mendore është fuqia më e fortë dhe më e duhura në jetën e një njeriut dhe është rruga e garantuar drejt suksesit personal...

Redaksia e TV Shenjës i kundërpërgjigjet “llafexhiut” Berat Buzhala: Si quhet...

Në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut nga Shqipëria është diskutuar mbi zgjedhjet e parakohëshme parlamentare në Maqedoni, me ç‘rast si mysafir në cilësinë e...

Ahmeti: Ka informacione se Astriti u gjet me shenja jete (VIDEO)

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, gjatë një interviste në emisionin InfoBox në RTV Dukagjini, ka thënë se vdekja e Astrit Deharit mund...

SKANDAL: Skolla u bë shtab i BDI-së, kërcënohet TV Shenja

Bashkimi Demokratik për Integrim ka hapur një shtab zgjedhor në shkollën fillore “Jashar Bej Shkupi” , institucion edukativo-arsimor ky që gjendet në lagjen Duqangjik...

Katër shenja që tregojnë se jeni më inteligjentë se shumica e...

Inteligjenca nuk është ajo çfarë dini, por është ritmi përmes së cilit i fitoni informatat e reja. Studime të shumta kanë treguar se inteligjenca...