Ballina Etiketimet Shi

Etiketim: shi

Nga nesër borë dhe shi në Maqedoni

Drejtoria e Punëve Hidrometeorologjike (DPHM)-Maqedoni, për nesër nga fundi i ditës dhe të mërkurën ka paralajmëruar reshje lokale të shiut dhe borës. Reshjet do...