Ballina Etiketimet Shkelje ne tvm

Etiketim: shkelje ne tvm

Ratajkoski: TVM-ja do ta dënojë të punësuarin që ka gabuar me...

TVM-ja e ka parë gabimin dhe do ta sanksionojë të punësuarin që e ka bërë gabimin me publikimin e reklamave qeveritare, thotë Dime Ratajkoski,...

Lajmet e fundit