Ballina Etiketimet Shkollat ne maqedoni

Etiketim: shkollat ne maqedoni

PISA: Nxënësit nga Maqedonia dhe Kosova me rezultatet më të këqija...

Gjatë ditës së djeshme u publikua nje listë nga PISA, në atë listë përmban emrat e shteteve me rezultatet te inteligjencës te nxenësve nga...

Lajmet e fundit