Ballina Etiketimet Shkrirje

Etiketim: shkrirje

Sela pro shkrirjes së “Aleancës” në një parti (VIDEO)

Kreu i LR-PDSH-së Ziadin Sela në emisionin “Rruga drejtë…” ka deklaruar se ai dhe partia e tij janë të gatshëm të iniciojnë dhe të...

Kjo është mënyra e duhur për të shkrirë mishin

Mesa duket, shumë prej nesh kemi kohë që i shkrijmë ushqimet në mënyrë të gabuar. Kjo, sipas ekspertes mbi ushqimin Susanne Ekstedt. Teksa pjesa më e...

Lajmet e fundit