Ballina Etiketimet Shpenzuar

Etiketim: shpenzuar

Ja sa kanë harxhuar për reklama BDI, Besa, Aleanca dhe partitë...

Partitë politike gjatë fushatës zgjedhore kanë harxhuar 1,5 milion euro për reklama televizive, radio dhe gazeta, raporton novatv. Deri më tash raporte deri të Komisioni...

Lajmet e fundit