Ballina Etiketimet Shqiptari ne zvicer

Etiketim: shqiptari ne zvicer

Shqiptari që po çudit zviceranët, ndërtesat e tij “prekin qiellin” mbi...

E kishte nisur krejt rastësisht. Ndërtimtaria, puna të cilës i kishte hyrë ai, dukej më shumë se një sfidë, një aventurë. Dhe këtë sfidë ai...