Ballina Etiketimet Shtabe

Etiketim: shtabe

BDI hap shtabe edhe nëpër xhami?! (FOTO)

Në redaksinë e Televizionit SHENJA ka arritur edhe një denoncim i radhës për keqpërdorime në fushatën parazgjedhore nga ana e BDI-së. Kësaj radhe, bëhet fjalë...

Tensionohet fushata në Maqedoni, djegie dhe dëmtim shtabesh partiake

Fushata zgjedhore është vetëm në ditën e gjatë dhe situata është nxehur, duke nisur që nga djegia dhe heqja e posterave deri në thyerjen...

Lajmet e fundit