Ballina Etiketimet Si te sillemi ndaj gruas

Etiketim: si te sillemi ndaj gruas

Zemra e gruas nuk thyhet për një gabim

Pas një dite të gjatë dhe të rëndë nga puna, nëna ime e vendosi ushqimin para prindit tim në tavolinë, dhe pranë tij kishte...

Lajmet e fundit