Ballina Etiketimet Situaten

Etiketim: situaten

Kisha ortodokse në Maqedoni e shqetësuar nga situata në vend

Kisha ortodokse e Maqedonisë shpreh shqetësim për gjuhën maqedonase dhe për situatën aktuale në të cilën gjendet komuniteti maqedonas. Njëkohësisht nga ky institucion fetar...

Lajmet e fundit