Ballina Etiketimet Sondazh

Etiketim: sondazh

Instituti nga Beogradi dëshiron BDI-në fituese të zgjedhjeve

Agjencia “Faktor plus Adria” nga Beogradi sot publikoi anketë për mendim publik në Maqedoni në lidhje me zgjedhjet e ardhshme, si dhe për gjendjen...

Lajmet e fundit