Ballina Etiketimet Sorra

Etiketim: sorra

Sorra nuk kërkonte ushqim, por një lugë – shihni si arriti...

Kjo sorrë e dinte saktësisht se çfarë donte dhe u nuk u ndal para asgjëje për të marrë atë. Në një video të publikuar në...

Lajmet e fundit