Sorra nuk kërkonte ushqim, por një lugë – shihni si arriti ta merrte atë! (VIDEO)

Kjo sorrë e dinte saktësisht se çfarë donte dhe u nuk u ndal para asgjëje për të marrë atë.

Në një video të publikuar në internet shihet një sorrë e cila ishte afruar afër një dritareje të një zyre, ngjarje e cila thuhet se ka ndodhur diku në Rusi.

Siç edhe mund të shihet në video, përcjell Telegrafi, sorra, edhe pse punonjësit e zyrës i ofronin diçka për të ngrënë, nuk ishte ushqimi ajo që po kërkonte ajo.

Çfarë sorra kërkonte, ishte një lugë e vendosur në një nga tavolinat e zyrës.

Nëse sorra arrin të marr atë çfarë kërkonte, shihni videon më poshtë. /Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu