Ballina Etiketimet Video

Etiketim: video

Reagon Qeveria: Programin artistik për superkupë ka përgatitur VMRO dhe FFM

Dje në Superkupën e Europës, në kuadër të programit kukturor-artistik, kishte pika artistike ku tregohej kultura tradicionale maqedonase dhe jo pika kulturore të shumë...

Djali i Mirsad Ndrecajt: Shpesh qaj për babin (VIDEO)

Shpesh e kujtoj babin dhe qaj, thotë Ilirjan Ndrecaj, djali i Mirsad Ndrecajt të rënë në Kumanovë, derisa tregon se sa i mungon babai...

Shkenca pas grushtit të boksierit të kategorisë së rëndë: Të grushtohesh...

Legjendari Wladimir Klitschko humbi nga Anthony Joshua në Wlembley dhe kështu britanikut i takuan tre titujt IBO, IBF dhe WBA. 27-vjeçari fitoi me meritë, por...

10 nokautet më të çmendura të britanikut Joshua (VIDEO)

19 ndeshje, 19 fitore, që të gjitha me nokaut. Këto janë rezultatet e kampionit në boks, Anthony Joshua. Boksieri britanik, Anthony Joshua, është kampion i...

Kush po planifikon ta vrasë Behgjet Pacollin? (VIDEO)

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, po ndjehet i kërcënuar. Ai ka bërë të ditur se ka marrë një porosi paralajmëruese për atentat...

Ja momenti kur u sulmua fizikisht Kreshnik Spahiu (VIDEO)

Lideri i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu para pak çastesh u sulmua fizikisht në çadrën e protestuesve në Tiranë. Policia e Shqipërisë ka konfirmuar...

Çfarë i ndodh trupit kur e lini duhanin (VIDEO)

Të gjithë e dimë çfarë dëmesh shkakton pirja e duhanit në trup. Por, a e dini se si ndikon në trup lënia e duhanit? Efektet...

Shqipëria në luftë nëse Serbia hyn në Mitrovicë? Ja çfarë parashikon...

Çim Peka: Pyetja e fundit që është konkrete. Në rast se do të cenohet integriteti territorial i Kosovës, a është Shqipëria në luftë? Nishani: Shqipëria...

Selmani: Parti më vazale se BDI-ja, partitë maqedonase nuk kanë pasur...

Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve të Maqedonisë, Naser Selmani, në emisionin ClickPlus në televizionin 21 duke debatuar mbi atë se kush duhet ta formojë...

Dëshmia tronditëse e Soros: Unë hebreu që në moshën 14-vjeçare bashkëpunova...

Makina çnjerëzore naziste shkaktoi katastrofa shoqërore dhe barbari të paimagjinueshme. Ndër të tjera, nazistët kryen edhe një nga gjenocidet më të mëdha në historinë...

Lajmet e fundit