Ballina Etiketimet Ushqim

Etiketim: ushqim

1.4 milionë denarë për zbatimin e Hallall Standardit në Maqedoni

Ministria e Ekonomisë ka ndarë 1.4 milionë denarë për vitin 2017, si mbështetje financiare për Hallall standardin. Kjo u bë e ditur nga ministri...

Sorra nuk kërkonte ushqim, por një lugë – shihni si arriti...

Kjo sorrë e dinte saktësisht se çfarë donte dhe u nuk u ndal para asgjëje për të marrë atë. Në një video të publikuar në...

Lajmet e fundit