Ballina Etiketimet Stadium

Etiketim: Stadium

Tifozët Kuq e zi: Nuk kthehemi në stadium

Tifozët kuqezi nuk do të rikthehen në stadium. Pavarësisht letrës së hapur nga ana e Federatës Shqiptare të Futbollit, zemra e tifozerisë shqiptare kërkon...

Stadiumi ”Filipi i Dytë” do të quhet “Telekom Arena”

Telekomi i Maqedonisë ka nënshkruar marrëveshje me Shoqërinë aksionare për ndërtim dhe drejtim me hapësirat publike që ky objekt të merr emrin ”Telekom Arena”,...