Ballina Etiketimet Stresi

Etiketim: stresi

U arratis nga komisariati por Stresi i shpëton burgut

Pas arratisjes nga komisariati nr.4 i policisë, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artistit si Stresi, bënte një jetë normale. Reperi i cili ishte...

Pija që ju duhet kur jeni të stresuar

E gjeni veten shpesh të stresuar dhe nuk dini si të qetësoheni? Një studim i Universitetit portugez të Coimbra, i drejtuar nga Rodrigo Cunha, ka...

Lajmet e fundit