Ballina Etiketimet Strit dehari

Etiketim: strit dehari

Marshi protestues për Astrit Deharin në Kumanovë

Me mijëra kumanovarë marshuan në shenjë solidarizimi për humbjen e veprimtarit të çështjes kombtare Astrit Dehari, i biri i Avni dhe Xhemile Deharit, familje...

Lajmet e fundit