Ballina Etiketimet Struga

Etiketim: struga

Sela largohet nga komuna e Strugës, do kandidojë për deputet

Kryetari i LR-PDSH-së, Zijadin Sela së shpejti do të lëshojë karrigen e kryetarit të komunës në Strugë dhe do të kandidohet në listat e...

Pas 5 vjet mungese rikthehet përsëri “Ura e drurit” në Strugë

Përfundimisht, Struga do të bëhet me urë druri, të ngjashme me ate që e kishte kohë më përpara dhe që ishte bërë një lloj...