Ballina Etiketimet Sulejman rexhepi

Etiketim: sulejman rexhepi

BFI i përgjigjet akuzave të Menduh Thaçit

Bashkësia Fetare Islame ka reaguar ndaj akuzave të kryetarit të PDSH-së, Menduh ThaçI, i cili publikisht ka akuzuar drejtëpërdrejtë këtë bashkësi fetare në emisionin...

Sulejman Rexhepi thotë se Menduh Thaçi ka organizuar shkatërimin e BFI-së

Kryetari i BFI-së ka akuzuar rëndë liderin e PDSH-së Menduh Thaçin se ka qenë organizator i puçit dhe shkatërimit të BFI-së. Ai thotë se është...

Lajmet e fundit