Ballina Etiketimet Sulm terrorist

Etiketim: Sulm terrorist

Erdogani për sulmin: Po tentojnë të na e shkatërrojnë moralin e...

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, e ka përshkruar sulmin e mbrëmshëm në Stamboll si tentim për ta shkatërruar moralin e Turqisë dhe për...

Sulm terrorist në Diyarbakir të Turqisë, disa të plagosur

Organizohet sulm me autobombë nga terroristët e PKK-së në Komisariatin e Stacionit të Kontrollit të Trafikut Rrugor në Diyarbakir të Turqisë, raporton Anadolu Agency...

Lajmet e fundit