Ballina Etiketimet Takimi

Etiketim: takimi

Nishani “ia thotë në sy” Ivanov: Shqiptarët e Maqedonisë, faktor shtetformues!

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani në kuadrin e pjesëmarrjes në Forumin e 5-të Global të Baku-së, zhvilloi sot takime të veçanta dypalëshe me Presidentin...

Ja çfarë u diskutua në takimin Ahmeti-Zaev (VIDEO)

Ahmeti pas takimit të pasdites me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, ka thënë qe prioritet i partive aktualisht është strategjia për rivënien në funksion...

Ja çfarë thotë Besa pas takimit me Selën

Lëvizja BESA nuk e ka ndërmend të kërkojë takim me liderët politik shqiptarë derisa vazhdojnë takimet VMRO-BDI lidhur me formimin e koalicionit qeveritarë. Kjo,...

Pollozhani për takimin e liderëve me Ramën: Çorbë e re me...

Veprimtari dhe kryetari i Shoqatës të të Burgosurve politik në Maqedoni, Shpëtim Pollozhani, takimin e liderëve të partive politike shqiptare në Maqedoni me kryeministrin...

Besa sërish nuk do të marrë pjesë në takimin e liderëve...

Gjatë kësaj jave sërish është paralajmëruar takimi i partive shqiptare, që u iniciua nga BDI, por që morën pjesë vetëm liderët e tre partive...

5 pyetje të Artan Dikës për takimin e thirur nga Ali...

Artan Dika – A duhet të shkohet në një takim prej të cilit dihet se nuk do të dalë asgjë? – A duhet të shkohet në...

Ahmeti: Do të organizoj një tjetër takim ku do jenë të...

Ka mbaruar takimi i liderëve shqiptarë i inciuar nga kryetari i BDI-së z. Ali Ahmeti, ftesës së të cilit i thanë po vetëm Ziadin...

Sela: Takimi është i rëndësishëm, presim edhe PDSH dhe Besën (VIDEO)

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela pas mbajtjes së takimit të liderëve të iniciuar nga lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në një deklaratë për medie...

Deklarata e Ali Ahmetit pas takimit (VIDEO)

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti pas takimit të sotëm të liderëve në një deklaratë për mediet e ka bërë me dije qëllimin e mbajtjes...

Takim Kasami-Bejli: Lëvizja BESA hyn Qeveri, por me tre kushte

Sot në orët e pasdites kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, i shoqëruar nga nënkryetari Zeqirija Ibrahimi dhe Sekretari i Përgjithshëm, Afrim Gashi, është...