Ballina Etiketimet Taksa

Etiketim: taksa

Ndryshojnë taksat e makinave dhe gazit, ja sa do të paguajnë...

Sot hyjnë në fuqi ndryshimet në paketën fiskale 2017. Nga zbatimi i këtyre ligjeve, buxheti i shtetit pritet të arkëtojë mbi 6 milionë euro...

Taksat e makinave, ja sa do të paguani në vitin 2017

Janë përcaktuar kriteret e reja për pagesën e taksave për makinat e luksit. Duke filluar nga 1 janari i vitit të ardhshëm, pragu që...

LSDM-ja do të shfuqizojë taksën radiodifuzive

Lidhja Social-Demokrate e Maqedonisë përderisa arrin të fitojë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare, paralajmërojnë shfuqizimin e taksës radiodifuzive, për shkak të së cilës qytetarëve...

Lajmet e fundit