Ballina Etiketimet Taravari

Etiketim: taravari

VMRO e quan Taravarin nacionalist të tërbuar

VMRO-DPMNE i ka bërë thirrje ministrit të shëndetësisë Arben Taravarit, të mos hidhet shumë, të biejë në tokë, dhe të mos bëhet kokë lart. Këto...

Taravari: Do të takohemi me LSDM, LR-PDSH e gatshme t’i jep...

Përfaqësuesit e  LR-PDSH-së në emër të Aleancës për Shqiptarët  më së voni deri nesër do të takohen me përfaqësues të LSDM-së ku do diskutojnë...

LSDM ka hartuar ligj për gjuhën shqipe, zbulon Taravari

Sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH-së Arben Taravari, në emisionin debativ “Click plus” të TV21 të Shkupit, shpalosi një pjesë të dokumentit të Zoran Zaevit...

Taravari në ClickPlus: Ja pse ishte BDI-ja në zyrat tona

Arban Taravari i LR-PDSh-së sonte në ClickPlus tregoi pse mbrëmë kanë qenë në selinë e tyre delageaioni i BDI-së. Sipas Taravarit delegcioni i BDI-së ka...

Taravari: Do të kisha koalicionuar me LSDM-në pasi e njeh PSP-në...

Arben Taravari nga LR-PDSH tha se sovrani është suprem dhe ai vendos. “Votat me numër më të madh i fitoi BDI-ja dhe i respektoj 86...

Taravari: BDI në panikë, po i kërcënon shqiptarët

Arben Taravari: S’di pse këta të BDI-së u kërcënohen dhe u kanosen njerëzëve?! A janë në panik?! Sigurisht që po!

Lajmet e fundit