Ballina Etiketimet Te infektuarit me side

Etiketim: te infektuarit me side

33 persona të infektuar dhe 2 të vdekur nga SIDA në...

Këtë vit ka 33 raste të reja të personave të infektuar me Sidë, ndërsa dy kanë vdekur nga ky virus, i cili më së...

Lajmet e fundit