Ballina Etiketimet Te plagosur

Etiketim: te plagosur

Tmerri në Stamboll/ Mes viktimave një shqiptar, dy të tjerë u...

Në mesin e viktimave dhe të plagosurve nga sulmi me armë në lokalin e natës në Stamboll ishin edhe tre persona me origjinë shqiptare....

Lajmet e fundit