Ballina Etiketimet Teknike

Etiketim: teknike

Bilal Kasami: Në Maqedoni duhet të krijohet qeveri teknike ​

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoni që u mbajtën më 11 dhjetor prodhuan edhe surpriza. Lëvizja BESA e cila për herë të parë mori...

Kasami: Qeveri teknike, vazhdim i mandatit të PSP-së dhe Gjykatë Speciale...

Kryetari i Lëvizjes Besa ka dhënë një intervistë për Nova Tv, pas rezultatit të zgjedhjeve, ku pritet që kjo parti zyrtarisht të ketë 5...

Lajmet e fundit