Ballina Etiketimet Televizion

Etiketim: televizion

Nedellkovskin më nuk do ta shihni në televizion (VIDEO)

Gazetari kontorverz Milenko Nedellkovski është pushuar dhe i është prishur kontrata nga televizioni Kanal 5 dhe më i njejti nuk do t’i ofendojë shqiptarët...

Lajmet e fundit