Ballina Etiketimet Teova per bilall kasamin

Etiketim: teova per bilall kasamin

Bilall Kasami, lideri i ri i tetovarëve

Tetova dhe rrethina është rajoni me më shumë votues shqiptarë dhe që prej pavarësisë së Maqedonisë ka luajtur një rol vendimtar për proceset politike...

Lajmet e fundit