Ballina Etiketimet Terrorist

Etiketim: terrorist

Sulm terrorist në Izmir të Turqisë, 2 të vdekur

Në sulmin terrorist në Izmir të Turqisë, është vrarë 1 polic dhe 1 punonjës në pallatin e drejtësisë, raporton Anadolu Agency (AA). Prefekti i qytetit...

Bushati reagon për sulmin terrorist në Stamboll

Ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Ditmir Bushati ka reaguar në lidhje me sulmin në Stamboll, raporton Anadolu Agency (AA). "I tronditur nga sulmi...

Lajmet e fundit