Ballina Etiketimet Terrorizmi

Etiketim: terrorizmi

Erdoğan: Islami dhe terrorizmi nuk mund të jenë bashkë

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, ka pritur në një takim në rezidencën presidenciale në Ankara kancelaren gjermane, Angela Merkel, raporton Anadolu Agency (AA). Në...

Terrorizmi, ja si po ruhen qytetet e mëdha për natën e...

Qytetet e mëdha në giithë botën po rrisin masat e sigurisë, në prag të grumbullimit të një numri të madh njerëzish për festimet e...

Lajmet e fundit