Ballina Etiketimet Tetovarët në Haxh me biçikleta

Etiketim: tetovarët në Haxh me biçikleta

Dy të rinj nga Tetova nisen për në Haxh me biçikleta

Dy djem, Senad Idrizi dhe Amir Asllani janë nisur sot nga Tetova për në Haxh me biçikleta. Këta dy tetovarë u përcollën nga familjarët,...

Lajmet e fundit