Ballina Etiketimet The voice of albania

Etiketim: the voice of albania

Elton Deda: Ëndrra për t’u bërë pilot ushtarak dhe konflikti me...

Elton Deda vjen në një intervistë të rrallë për Albeu.com duke folur mbi fëmijërinë e tij, ëndrrat në vegjëli si edhe mos miratimin në...