Ballina Etiketimet Thenie per politikanet shqip

Etiketim: thenie per politikanet shqip

10 thëniet më të bukura për politikën dhe politikanët (VIDEO)

Një aforizëm nuk është i gjatë sa një leksion, por e thënë në një situatë të caktuar, mbi të mund të mendohesh më gjatë...

Lajmet e fundit