Ballina Etiketimet Tigrat

Etiketim: tigrat

“Puçi” BDI-LSDM, udhëheqësia e VMRO-DPMNE-së u jep dritën jeshile “Tigrave”?

Funksionarë të lartë të VMRO-DPME-së raportohet t’i kenë dhënë dritën jeshile njësiteve speciale “Tigrat” dhe “Ujqërit” për të qëndruar në gatishmëri në rast të...

Mitko Çavkov prezanton ushtrimet e njësisë speciale ”Tigrat” (VIDEO)

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP), Mitko Çavkov, ka publikaur në faqen e tij në facebook, një video 15 minutëshë e ushtrimeve të...

Lajmet e fundit