Mitko Çavkov prezanton ushtrimet e njësisë speciale ”Tigrat” (VIDEO)

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP), Mitko Çavkov, ka publikaur në faqen e tij në facebook, një video 15 minutëshë e ushtrimeve të njësisë speciale ”Tigrat”, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Sipas tij, në këtë material shihet atmosfera e ushtrimeve, ku shfrytëzohen snajperë, raketahedhës dhe autoblinda ”Hermelin”.

Videoja fillon me një përshëndetje të ushtarakut për Mitko Çavkovin, çka më tepër duket si një reklamë për drejtorin e BSP-së./Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu