Ballina Etiketimet Ushtrime

Etiketim: ushtrime

Çfarë gjëra duhet të bëni që të jeni më energjik gjatë...

Bëni ushtrime fizike në mëngjes. Ushtrimet fizike në mëngjes do t’ju ndihmojnë t’ua ngritin disponimin dhe ju ndihmojnë t’i digjni më shpejt kaloritë e fituara...

Katër minuta ushtrime të këtilla do të kenë efekt sa një...

Këto ushtrime janë ideale për njerëzit të cilët çdo ditë qëndrojnë para kompjuterit. Tani vërtet më nuk do të keni arsyetime përse nuk ushtroni, transmeton...

Mitko Çavkov prezanton ushtrimet e njësisë speciale ”Tigrat” (VIDEO)

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP), Mitko Çavkov, ka publikaur në faqen e tij në facebook, një video 15 minutëshë e ushtrimeve të...

Lajmet e fundit