Ballina Etiketimet Tim

Etiketim: tim

Rexhep Qosja: Kritikëve të propozimit tim (FOTO)

Pas një shkrimi të publikuar nga Akademiku Rexhep Qosja, ku ai shpalosi idenë e tij për zgjidhjen e problemit Kosovë-Sërbi, dhe si zgjidhje ofroi...

Lajmet e fundit