Ballina Etiketimet Tmerrohen

Etiketim: tmerrohen

Bogoevski tregon prej çka tmerohen deputetët e VMRO-DPMNE-së (FOTO)

Deputeti i LSDM-së, Pavle Bogoevski deklaroi se deputetët e VMRO-DPMNE-së nuk frikësohen nga kantonizimi, federalizimi, dygjuhësia apo binacionalitet. Ai e tregoi kanotierën dhe tha se...

Lajmet e fundit