Bogoevski tregon prej çka tmerohen deputetët e VMRO-DPMNE-së (FOTO)

Deputeti i LSDM-së, Pavle Bogoevski deklaroi se deputetët e VMRO-DPMNE-së nuk frikësohen nga kantonizimi, federalizimi, dygjuhësia apo binacionalitet.

Ai e tregoi kanotierën dhe tha se ja prej çka kanë frikë deputet e VMRO-DPMNE-së, transmeton Aktuale.

-А јenitë vetldijshëm se çfarë po bëni? Nëse nuk e kishit bllokuar punën e kuvendt për plotë 108 ditë deri tani do të diskutonim për ligjin për konfiskim të pronës dhe miliarda eurot të dala nga Maqedonia theksoi Bogoevski.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu