Ballina Etiketimet Bogoevski

Etiketim: bogoevski

Bogoevski tregon prej çka tmerohen deputetët e VMRO-DPMNE-së (FOTO)

Deputeti i LSDM-së, Pavle Bogoevski deklaroi se deputetët e VMRO-DPMNE-së nuk frikësohen nga kantonizimi, federalizimi, dygjuhësia apo binacionalitet. Ai e tregoi kanotierën dhe tha se...

Bogoevski: “Monstra” është rast i montuar nga krerët e BDI-së dhe...

Javorja “Fokus” në numrin më të ri sjell të dhëna shokuese për rastin “Monstra”, shkruan Fakte. Sipas kësaj reviste, të akuzuarit shqiptarë Alil Demiri,...

Bogoevski prezanton dëshmi: Ahmeti dhe Xhaferi kanë marrë miliona për “Maxhar...

Pas mbarimit të gjykimit, Sllobodan Bogoevski në dalje para gazetarëve tha se po bëhet presion ndaj tij si dëshmitarë, gjë që sipas tij është...

Ja sa para dëmshpërblim kërkojnë Ali Ahmeti dhe Musa Xhaferi nga...

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti, dhe ish-zv. kryeministri Musa Xhaferi, gjithashtu nga radhët e BDI-së, nuk u paraqitën në seancën gjyqësore kundër të paditurit,...

Bogoevski: Mijallkovin e kam arrestuar për tregti me lëndë narkotike

Ish-drejtori i Drejtorisë për siguri dhe kundërzbulim, Sllobodan Bogoevski, ka hedhur akuza të rënda mbi pasardhësin e vet në atë detyrë, Sasho Mijallkov. Sipas Bogoevskit,...

Lajmet e fundit